Buzzy

Tak a mame tady Buzzy. Pani Veruska ktera Buzzy predvadi a dodava do nemocnic svolila ze se vyfoti s nasim hackovanym Buzzy ktere se budou prezentovat za Klubko a tim se nas spolek jeste vice zviditelni ....

Eva Reinischová Buzzy je zarizeni,ktere pouzivame jako prvni v CR u nas ve Vinohradech na detske klinice.zarizeni se pouziva na zmirneni bolesti pri odberech krve nebo kanylovani zil.je to pristroj,ktery distribuuje ceska firma,na fotce je zastupce firmy,s kterou spolupracujeme.prostrednictvim Klubka jsme pristroje ziskali k nam na oddeleni a zkousime jak na to budou deti reagovat a navazali jsme spolupraci s disritbutorkou a ta bude Klubko propagovat ve vsech zarizenich,kde bude Buzzy predavat do provozu.takze vzajemnou spolupraci se dostane na vice mist info o Klubku a my jako Klubko budeme delat reklamu Buzzy pokud si chcete o pristroji neco precist zadejte si do vyhledavani Buzzy nebo firmu TreeMed.pokusim sem dat i foto.prave jeden z pristroju vypada jako beruska a druhy jako cmelak.proto Helenka uhackovala maskoty pro reklamni ucely.
Mejte se vsechny moc fajn a pekne slunickove dny.
Eva Reinischova